ZnackovyAlkohol.sk » Recenzie alkohol » Jameson Whiskey Makers series ✔️ Vyňuchali sme naj cenu

Jameson Whiskey Makers series ✔️ Vyňuchali sme naj cenu

Príbeh Jameson Whiskey Makers series začal v roku 2016. Trilógiu tvorí JAMESON BLENDER’S DOG, JAMESON COOPER’S CROZE, JAMESON DISTILLER’S SAFE.

Náš tip: ušetrite až 80 € v akciovej ponuke na Jameson Whiskey Makers series

Každá flaša z tejto limitovanej edície sa momentálne predáva približne za cenu 40€, ale my sme doslova vyňuchali ako dostať jednu flašu zdarma, alebo rovno dve flaše GRÁTIS. Ako na to?  ✔️ čítajte tento hack a počítajte koľko ušetríte.✔️

Jameson-Whiskey-Makers

Cena limitovanej edície Jameson Whiskey Makers series v obchodoch na Slovensku

Snorili sme naprieč internetom v eshopoch s alkoholom, navštívil sme veľkosklady a študovali akciové letáky. Jednotková cena za každú flašu predstavuje približne 40€ v priemere, čo znamená že ak si chcete rozšíriť zbierku o všetky tri flaše, tak pri kúpe sólo flaše postupne zaplatíte až 120 €.

3 flaše za cenu 2 – oplatí sa?

Zaplatiť za dve flaše a dostať tretiu whiskey zo série je bez diskusie dobrá akcia. Ponuku nájdete v 1 slovenskom eshope a naozaj sa dobre táto akciová ponuka predáva. Získať zdarma jednu z trojice fliaš JAMESON BLENDER’S DOG, JAMESON COOPER’S CROZE, alebo JAMESON DISTILLER’S SAFE znamená úsporu približne 40€ na jeden nákup a výsledna cena za kompletnú sériu je cca 80€.

Akcia začala pred vianocami 2019 a rýchlo sa vypredáva. Ale máme pre Vás ešte jednu flašu grátis.

4 flaše za cenu 2 fliaš whiskey Jameson Whiskey Makers series

Vyňuchali sme najlepšiu cenu. Jameson Whiskey Makers series si môžete skompletizovať a ľubovolne kombinovať z českého eshopu. Overený predajca ponúka akciu 1+1 zdarma v tejto skvelej trojkombinácii. Znamená to, že či si zvolíte JAMESON COOPER’S CROZE + JAMESON DISTILLER’S SAFE za 40€, alebo zvolíte inú kombináciu z tejto série, tak vždy za dve flaše zaplatíte cca 40€.

Zobraziť akciu na Jameson Whiskey Makers series

 

Ak chcete mat kompletnú zbierku zaplatíte max. 82 eur za 4 flaše. ( tri do zbierky a jedna na degustáciu :)).

akcia-Jameson-Whiskey-Makers

Platba aj ceny sú v eurách alebo CZK, podľa vašej preferencie s možnosťou doručenia kuriérom, alebo vyzdvihnutie v Zásielkovni. Rýchlo a bezpečne s maximálnou úsporou. Odporúčame!

Zobraziť akciu na Jameson Whiskey Makers series

Ponáhľajte sa, výhodná ponuka platí do skončenia akcie, alebo do vypredania zásob.

 

Produkty: